O nas


Firma Drewmet powstała w 1986 r. Z upływem lat rozwijała się powiększając zatrudnienie jak i park maszynowy. Obecnie to duży zakład produkcyjny, wyposażony w nowoczesne maszyny renomowanych firm, zatrudniający doświadczoną kadrę pracowników.

Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem, są synonimem solidnego wykonania, bezkompromisowych rozwiązań i najwyższej jakości wyrobów z litego drewna sosnowego i bukowego. Eksportujemy do Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, Szwecji.

Produkujemy meble oraz szeroką gamę galanterii z litego drewna sosnowego i bukowego. Nowoczesne maszyny do obróbki drewna, lata doświadczenia i wykwalifikowani pracownicy - to wszystko jest gwarantem najwyższej jakości naszych mebli i wyrobów drewnianych. Stosujemy również najnowocześniejsze technologie uszlachetniania drewna - wyłącznie ekologiczne lakiery oraz olejowoski Livos na bazie naturalnych składników.

Oferujemy szeroki wybór kształtów (poczynając od prostych linii, kończąc na różnego typu łukach i zaokrągleniach).

Wyroby, które znajdują się w poszczególnych katalogach sklepu internetowego, oferujemy w ciągłej sprzedaży.

Towar dostarczamy kurierem lub własnym transportem.

Współpracujemy z wieloma sieciami sklepów i salonów meblowych na terenie całego kraju. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy handlowej oraz dla większych i mniejszych odbiorców dogodne zniżki i rabaty. Jesteśmy także firma otwarta na wszelkie propozycje dotyczące warunków i zasad kupna oraz sprzedaży naszych wyrobów.

Nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nasza firma i polecają nasze wyroby innym klientom, dzięki czemu jesteśmy znani na rynku polskim i można na nas zawsze polegać.

Wykonujemy również meble z litego drewna na zamówienia indywidualne Klientów po wcześniejszym kontakcie e-mail.


Zapraszamy do zakupów!

Zespół DREWMET